Kurumsal

Hakkımızda

ABM Etiket yönetim kadrosunun otuz yıllık bilgi birikimi ve geçmişi ile 2011 yılında kurulmuş olan, baskılı ve baskısız rulo etiket üretimi yapan, 2.000 m2 üretim, 2.000 m2 depolama alanına sahip, müşteri portföyü gereği kalite politikaları standartlarına uygun olarak çalışan, Letterpress, Flexo ve Serigraf sistemi ile baskı yapan genç ve tecrübeli bir firmadır.

Son yıllardaki yatırımları ile hep daha kaliteli üretim arayışında olan firmamız şu an bünyesinde makine parkuru olarak son teknoloji ürünleri kullanmaktadır.

Baskı kapasitemiz son yapmış olduğumuz makine yatırımlarımız ile aylık olarak 900.000 m2 ye çıkmıştır.

Etikette önemli olan ekip çalışmasını en iyi uygulayan birkaç firmadan birisi olduğumuza inanıyoruz. Firmamızın her departmanında tecrübeli, genç ve dinamik bir kadro ile çalışmaktayız. Firma politikası olarak insana yatırım ön plandadır. Bu politika ile kaliteyi yakalamış bir firma olduğumuzu düşünüyoruz.

abm-kurumsal

Departmanlar

PAZARLAMA ve SATIŞ DEPARTMANI
Güleryüzlü ve işinin ehli satış ekibimiz etiket ve ambalaj ile ilgili her türlü ihtiyacınızı anlar ve çözüme kavuşturur.

BASKI ÖNCESİ DEPARTMANI
Grafik, tasarım, baskı hazırlık, montaj, baskı prova, klişe imalatı baskı öncesi departmanımızca profesyonelce çözüme kavuşturulur. Grafik tasarım ekibimizle hertürlü grafik çalışmayı rahatlıkla yapabilirsiniz.

ÜRETİM DEPARTMANI
Üretim departmanımız işinin ehli, tecrübeli ve genç operatörlerden oluşmaktadır. İmalat sorumlumuz ve makine operatörlerimiz etkileyici etiket baskılarını en kısa sürede ve en kaliteli şekilde gerçekleştirir.

KALİTE KONTROL DEPARTMANI
Görevleri arasında kalite yönetim sistemi gereği yazışmaları sağlamak ve müşterilerimize hatalı ürün ulaşmaması için gerekli çalışmayı yapan departmanımızdır.

SEVKİYAT DEPARTMANI
Müşterilerimize en kısa zamanda ürün teslimatını gerçekleştiren departmanımızdır.